LECYTYNA MEMO – SUPLEMENT DIETY

PAMIĘĆ I KONCENTRACJA

60 KAPSUŁEK

Lecytyna MEMO 1200 mg polecana jest szczególnie w stanach osłabionej koncentracji, podczas zwiększonej pracy umysłowej oraz nauki, w warunkach przedłużającego się stresu. Lecytyna bierze udział w rozmaitych procesach przemiany materii, jest bardzo ważnym elementem składowym mózgu i tkanki nerwowej. Najbogatszym źródłem lecytyny jest ziarno soi. Lecytyna MEMO 1200 mg firmy AVEC Pharma pochodzi ze specjalnie selekcjonowanych i niemodyfikowanych genetycznie plantacji soi. W organizmie człowieka lecytyna jest obecna w każdej komórce ciała, zwłaszcza jako składnik błon komórkowych. Lecytyna bierze udział w rozmaitych procesach przemiany materii, jest bardzo ważnym elementem składowym mózgu i tkanki nerwowej. W skład lecytyny sojowej wchodzą: cholina, inozytol i nienasycone kwasy tłuszczowe (NNKT), które pełnią ważną rolę w pracy układu nerwowego

Składniki: jedna kapsułka zawiera:1200 mg lecytyny sojowej (niemodyfikowanej genetycznie) żelatyna, glicerol (składniki otoczki), olej słonecznikowy

Sposób użycia: Dorośli 1 kapsułka dziennie w trakcie lub po posiłku popijając odpowiednią ilością płynu. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia .Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu.

Przechowywanie: Przechowywać w oryginalnym opakowaniu w temperaturze 15oC-25oC w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Zawartość: 60 kapsułek po 1865 mg

Producent: Avec Pharma Spółka z o.o. ul. Beżowa 2, 54-046 Wrocław

Cholina – służy do produkcji acetylocholiny, która pełni rolę przekaźnika impulsów nerwowych decydujących o prawidłowym przebiegu procesów uczenia się, zapamiętywania, koncentracji umysłowej oraz do regeneracji układu nerwowego.
Inozytol – oddziałuje na metabolizm serotoniny, która jest mediatorem nerwowym wpływającym między innymi na zachowanie dobrego nastroju.
Nienasycone kwasy tłuszczowe pełnią rolę składników budulcowych błon komórek nerwowych, odpowiadają za komunikację między komórkami nerwowymi.